ZabiegAnne Ścieżki

ZabiegAnne Ścieżki, czyli miejsca, w których kocham biegać. Miejsca idealne do biegania. Biegowe ścieżki, które polecam.

1. Nordic Walking Park „Jastrzębia Góra” – morze, las, pola, łąki, wydmy, górki i pagórki – miks tego co lubię najbardziej.
Miejsce, które odkryłam w 2014 roku, podczas rodzinnego wakacyjnego wyjazdu i które poznałam dokładniej podczas wakacji 2015. Trasy Parku zostały dedykowane wielbicielom maszerowania z kijkami, ale moim zdaniem są one idealne dla biegaczy. Więcej: tutaj.

Mapa Nordic Walking Park „Jastrzębia Góra” Źródło: http://www.jastrzebiagora.pl/atrakcje/18/trasy_nordic_walking

2. Wieliszewska Trasa Crossowa – las, górki i pagórki.
Wieliszewska Trasa Crossowa to szlak rowerowy wytyczony na tzw. Uroczysku Poniatów (gm. Wieliszew), liczący 12,5 km. Suma przewyższeń to ponad 200 metrów. Więcej: tutaj.

Wieliszewska Trasa Crossowa (12,5km) – zapis z mojego Endomondo

3. Sitne i okolice (woj. mazowieckie) – wiejsko, sielsko, anielsko.
Tereny wokół działki moich Rodziców. Może nie jest to typowy region turystyczny, ale lubię tam biegać. Miła odmiana od wielkomiejskiej dżungli, którą mam na co dzień. Można spotkać boćki, sarny, dziki (choć na szczęście ich osobiście nie miałam okazji spotkać;)) oraz niesforne pieski wymykające się ze swoich posesji (te już, w liczbie 4 na raz, miałam okazję poznać i trzeba było zmykać w pole, bo chociaż były małe, to bardzo bojowe ;)). Więcej zdjęć: tutaj.

Wkrótce więcej miejsc 😉